O firmie

 

Firma BadaPak sp.j. Borowski Bieganowski powstała na początku 1992 roku jako spółka cywilna, która później przekształciła się w spółkę jawną. Od początku swego istnienia jest własnością Zbigniewa Borowskiego i Mirosława Bieganowskiego.

Pierwotnie działalność firmy opierała się na imporcie i handlu szerokim asortymentem produktów spożywczych, który stopniowo zawężaliśmy do bakalii, by ostatecznie skupić się wyłącznie na orzechach ziemnych i napojach w okresie letnim.

Kolejnym etapem była rezygnacja z importu na rzecz produkcji fistaszków prażonych u nas w kraju. Po krótkim okresie produkcji w wynajętych pomieszczeniach w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku przenieśliśmy produkcję do nowo wybudowanego zakładu w Bieniewcu k/Żabiej Woli. Od tamtej pory systematycznie powiększaliśmy asortyment, który z biegiem lat ulegał zmianom, by docelowo produkcję ograniczyć do fistaszków i orzechów ziemnych dla przemysłu spożywczego.

Pomimo ograniczenia produkcji, wciąż poszerzaliśmy oferowany asortyment produktów. W 1998 rokuuruchomiliśmy swój oddział na Warszawskim Rolno Spożywczym Rynku Hurtowym „BRONISZE” , co dało nam kolejny impuls do poszerzania naszej oferty handlowej.

Obecnie nasza działalność to produkcja, konfekcjonowanie i handel szerokim asortymentem produktów spożywczych.

Od 2010 roku oferujemy swoje produkty także w sklepie internetowym. Dzięki czemu nasi Klienci mogą zamówić nie tylko ilości hurtowe ale także mniejsze opakowania.