Pokaż tylko:

Owoce, warzywa i grzyby

Suszone owoce BadaPak to doskonała alternatywa ich świeżych odpowiedników, które często są niedostępne poza sezonem. Sposób konserwacji poprzez suszenie lub kandyzowanie pozwala zachować prawie wszystkie wartości odżywcze świeżego owocu. Przedłuża to także ich trwałość przechowywania, co daje nam przyjemność delektowania się nimi przez cały rok. Wystarczy tylko sięgnąć po opakowanie swoich ulubionych bakalii. Sklep BadaPak oferuję całą gamę suszonych owoców. Zaczynając od naszych polskich jabłek, porzeczek, borówek, gruszek czy malin. Kończąc na owocach pochodzących z dalekich, egzotycznych rejonów takich jak ananas, papaja, kokos, mango, pomelo oraz wiele innych. Oferujemy owoce suszone naturalnie, bez dodatku cukru jak również owoce oblane smaczną czekoladą. Wykorzystywać w kuchni można je na tysiące sposobów. Są idealną przekąska, która może towarzyszyć zawsze w ciągu dnia zarówno dzieciom jak i dorosłym. To także wspaniały dodatek do ciast, deserów, koktajli, muslii czy jogurtu. Warto stale sięgać po suszone owoce BadaPak. Zawierają one szereg istotnych wartości odżywczych niezbędnych w prawidłowej, zbilansowanej diecie.

Suszone warzywa BadaPak posiadają szereg zalet. Są znacznie trwalsze od swoich świeżych odpowiedników, łatwe do przechowywania i aromatyczne. Znajdują się zawsze pod ręką, dzięki czemu możemy cieszyć się idealnym smakiem swoich ulubionych potraw. To produkty pełnowartościowe. Zwierają wszystkie witaminy, minerały oraz inne składniki odżywcze świeżych warzyw. Sklep BadaPak oferuję szeroką gamę warzyw. Suszone zioła, buraki, cebulę, paprykę, pomidory pod różną postacią a także gotowe mieszanki włoszczyzny.

Grzyby suszone BadaPak to ratunek dla wszystkich osób, które nie miały możliwości wybrać się do lasu by zaopatrzyć się w ich zapasy. To wyjątkowy i aromatyczny dodatek do dań, pierogów, krokietów czy zupy Wiadomo również, że nie może ich zabraknąć na wigilijnym stole. Sklep BadaPak przygotował w swojej ofercie borowiki oraz podgrzybki.